Nintendo 3ds xl CFW hogyan?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni hogyan kell feltörni a 3ds konzolt? Angolból nem vagyok túl jó, nem értem a youtube videókat, ezért valaki olyan segítsége lenne jó aki ért hozzá. Nem akarok mindent összekalózkodni, de csóró vagyok, és a monster hunter 4 nagyon közel áll az ideális játékomhoz.

Kérem valaki írja le nagyon alaposan mit honnan töltsek le, és hogyan rakjam fel, hogy tudjam futtatni a letöltött játékot.



2016. máj. 20. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Gateway kártya kell hozzá + MicroSD.


[link]

2016. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam nincs pénzem, és egy ilyen 20000Ft. De márameg lehet oldani a kártya nélkül is, amit 1.válaszoló által küldött linken fel is tüntetnek. Nekem az a megoldás kell amivel az sd kártyáról közvetlenül lehet futtatni játékokat
2016. máj. 20. 21:37
 3/3 A kérdező kommentje:
valaki csak tud segíteni
2016. máj. 21. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!