Genius gx gaming sw g2.1 1250-es hangfalam recseg. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval, kb. egy éve vettem és egy hete (amikor frissítettem Windows 10-re) elkezdett recsegni. Lehetséges, hogy nem kompatibilis Windows 10-zel? Vagy van hozzá valamilyen driver, amit kifelejtettek a dobozból? És ha egyik sem, akkor mi lehet a baj, és hogyan tudnám megoldani?

2016. máj. 20. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta csinálni az SW-G 3000, de ez a Win10 miatt van, az alaplapom hivatalosan csak 8.1-ig támogatott a BIOS frissítésekkel és ennyi, innentől pedig az integrált hangkártya az ami nem bírja mert hiába van driver hozzá Win10 alatt is ha nem stabil.

Ilyenkor meg szokta oldani az, hogyha minden jack dugót kihúzok mindenhonnan és szépen lassan visszadugom őket egyesével.

2016. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!