Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jbl t300a fejhallgató megér...

Jbl t300a fejhallgató megér 7000ft-ot?

Figyelt kérdés

itthon zenehallgatásra használnám

nem ismerem annyira a jbl-t

jó márka? nem fog hamar tönkremenni?és jól szól?



2016. máj. 21. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Galaxy A3-hoz kaptam egy ilyet ajándékba, hát annyira azért nem voltam oda tőle, a Tescoba vett Maxell [( [link] (Tescoba 3000 volt....)] erőteljesebben szól, és nem volt annyira merev.


Na most igazából ha jól bírod felhelyezni, takarja a füled akkor igen szépen tud szólni, ellenkező esetben igen zavaró tud lenni.

Valamint a kábelt egy kicsit rövidnek találtam, de ez a legkisebb probléma, de amúgy jó ez a fejhallgató a rengeteg negatív visszajelzés ellenére is, csak nem mindegy, hogy hogyan helyezed fel.


Azért kb. 4 hónappal később lecseréltem a mikrofonja miatt, ami viszont brutálisan jó lett.

A mikrofonja kiváló hangminőséget tud, ebbe nem lehet belekötni, csak abba, hogy az érzékenysége.... "annyira érzékeny volt, hogy még a HDD búgását is lehetett hallani felvételen, pedig a gépház ventilátorjai is hangosabbak nála, és eléggé rossz volt így beszélgetni haverokkal TS-en, meg CS közben hallják, hogy zúg a gép." (csupán 10 perce kerestem a kérdésemet ami erről szólt)


Jó a fejhallgató, és mai szemmel nézve, tudja amit kell 7000 forintért, de csodát nem kell várni tőle, a csoda egy 20E-res Sennheiser-nél kezdődik... hööööhhh....

2016. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!