Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez miféle fejhallhgató csatlak...

Ez miféle fejhallhgató csatlakozó, hogy három érintkezője is van? Mit lehet ezzel kezdeni? Ilyent még nem láttam

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 24. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez repülőgépeken használatos. Két érintkező felel a jobb és bal hangsávért, a harmadik pedig árammal látja el a zajszűrőt.


Kell egy olyan kábel, ami a 3.5-es sztereót két mono csatornára választja.


[link]


ezt kötöd a két 3.5-es csatlakozóra. Kell még egy elemtartó, ami vagy két AA-elemet fogad, vagy egy lítium cellát.


[link]


Mondjuk egy ilyen. Kell még egy szerelhető 2.5-es mono aljzat, aminek a csúcsára megy a pozitív, és értelemszerűen a testére a negatív kivezetés. Ha ezt rádugod, és bekapcsolod, akkor élvezheted az aktív zajszűrést is. Persze ha sokat repülsz business osztályon, akkor magaddal viheted, és használhatod.

2016. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és nincs valami usb átalakító a táphoz elem helyett?
2016. máj. 24. 09:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen meg lehet oldani USB-ről is. Elég neki az 5V, és nem is kell semmi, csak a jackre ráforrasztani az USB piros (+) és fekete (-) vezetékét. A hangot továbbra is a két analóg csatlakozón kapja. Ha egyébként nincs szükséged az aktív zajszűrésre, akkor azt ki is veheted a fejhallgatóból, és egy mezei 3.5-ös jack kábelt köthetsz az eredeti kábel helyére.
2016. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha nem kötök rá tápot, akkor úgy is használható aktív zajszűrés nélkül?
2016. máj. 24. 14:17
 5/13 A kérdező kommentje:

A KLM-nek ez a fejhallgatója jónak mondható?

[link]

2016. máj. 24. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:

KLM-el nem utaztam business osztályon, szóval személyes tapasztalatom nincs.


Táp nélkül is ki lehet próbálni, de szerintem rosszabb lesz, mintha kikötnéd a panelt. Ha hordozhatóan kell, akkor érdemes elemesre megcsinálni, ha géphez, akkor USB-s-re. Ha venni akarsz, akkor olcsóért megéri, de sok pénzt nem adnék érte az tuti.

2016. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

500 Ft


de aktív hangszűrősből hallottam olyanról, hogy az ég vilgágon semmit nem csinált, csak ezért kérdezem, hogy vajon jó lehet-e

2016. máj. 24. 15:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt már a fejemen repülős zajszűrős fejhallgató, az jó volt. De 500Ft-ot még akkor is megér, ha a zajszűrőt kivágod belőle a francba.
2016. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megvettem, egyelőre nincsenek csatlakozóim hozzá, ezért gondoltam bedugom csak az egyk jacket, ami odafér a lyukhoz, de nem hallok semmit. Ha csak az egyiket dugom be működnie kéne?
2016. máj. 24. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Az aktív zajszűrő miatt nem. Kell a táp a 2.5-esre. Amíg nincs csatlakozó, tekergesd rá a 2.5-es jackra (hegy pozitív, test negatív) egy kis szigszalag, és meg fog szólalni.
2016. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!