Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2008 ba vettem egy mp4 lejátsz...

Mangócska kérdése:

2008 ba vettem egy mp4 lejátszót és a mai napig nem tudtam rá zenét tenni, pedig nagyon sokszor próbálkoztam nagyon sok módon. Miért nem lehet rá zenét tenni?

Figyelt kérdés

Most viszont megint nem hagy nyugodni.

Miért nem lehet rá zenét tenni?

felteszem usb-vel a gépre nem érzékeli. win8.1 van a gépen.

az mp4em pedig mp4 player SY-198.

Valahogy biztos meg lehet csinálni.. van hozzá cd de az csak egy Media player utilities 4.21 mappát telepít fel amibe van converter meg lejátszó

a cd-n van még egy bin mappa amiben van egy 198 my audio tb fájl de azt is ismeretlennek véli a gép.

hogyan lehetne meg csinálni?


2016. máj. 29. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, csak linux alól tudtam rákókányolni zenét. Ki kell dobni a picsbe, nem érdemes időt pazarolni az ilyen névtelen vackokra
2016. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hahaha, és így 8 év után eszedbe jutott zenét hallgatni?

Ez valami kínai borzalom, ki tudja hogy kéne működnie, arról nem beszélve, hogy 8 év nem használattól biztos, hogy teljesen tönkre ment az aksija.

2016. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj jó minőségű usb kábelt, és a lejátszóba is rakjál jó minőségű elemet. Próbáld ki az eszközt egy barátodnál is.
2016. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!