Skyrimet tervezem megvenni Xboxra, de páran azt monták, hogy hang nélkül nem éri meg. Monitorra van kötve az xbox, azért nincs hang. Igaz ez, hogy anélkül nem jó? És xboxos játékosok, angolul mennyire érthető? Ha jól tudom xboxra nincs magyarosítás

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lássuk csak sorban. Melyik játék az, ami jó hang nélkül? Monitorra van kötve, ez oké, de sok HDMI bemenetes monitornak van analóg hang kimenete (például az enyémnek is), egy sztereó hangszóró pedig 2000Ft, vagy annyi sem. De az Xboxon is kell lenni analóg hangkimenetnek, amire így vagy úgy lehet hangszórót kötni. Szerintem, de ez csak az én véleményem, az RPG játékoknak a legnehezebb az angol szövege. Jól tudod, Xboxra nincs magyarítás.
2016. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Magyar László Patrik válasza:
AUX bemenete van
2016. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!