Milyen autórádiót vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan autórádiót keresek, amibe van CD lejátszó,USB,bluetooth. Egy Alpine CDE-193BT-t néztem ki, ami tudja ezeket, de nem tudom, hogy szabad-e ennyit költeni egy autórádióra.

Jelenleg egy pioneerem van, de néha elkezd recsegni, egy bizonyos trackszám fölött már nem játszik le semmit vagy csak szaggatva, rádió egyáltalán nem működik, USB kimenet nincs rajta.



2016. máj. 31. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább SBC-t csinálnék (pl. Banana-Pi, amit akár wi-fit és akár mobilnetet is tudna).
2016. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

szabadni szabad ennyit költeni rá,sőt még jóval többet is ha van mögötte rendszer.

ezek a fejek nem csak funkciókban jobbak mint olcsóbb társaik de hangminőségre is,viszont oda már kell megfelelő hifi is ami tudja azt a részletességet amit a fej.

meg persze megfelelő hangfájl,rádiót hallgatva vagy 128kbps mp3-zenénél nyilván mindegy.

a hang beállítási lehetőségek is jobbak.

nem tudom ebben van e idő korrekció de ha nincs javaslom akkor olyat keress amiben van,ilyen árban már szoktak lenni.

60korül a favorit vétel tudtommal a jvc kd-r90bt.

2016. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!