Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hetek óta keresek olyan HD...

Hetek óta keresek olyan HD műholdvevőt, ami vezérel forgatható antennát. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Egyetlen forgalmazó sem tudott konkrét felvilágosítást adni, de még dokumentációt sem találtam. Az ugyan fel van tüntetve, hogy "DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 és GOTO X támogatás", de még a forgalmazó sem tudott konkrét választ adni, sőt a gyári leírásban sem utal arra, hogy az adott készülék antennát forgat, mert akkor meg kellene adni az antenna az antennacsatlakozás terhelhetőségét.
2016. jún. 2. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahol nagyon el vagy tévedve. A forgatómotort külön kell megvásárolnia annak, akinek erre igénye van. Maga a műholdvevő szoftvere kezeli a forgatómotort, kb. 17-20 ezerért lehet forgatómotort venni, ami egy falra szerelhető csonk, és arra kell rátenni az antennát, persze a belövése sem egyszerű feladat egy magadfajta kezdőnek.
2016. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de antennám, forgatómotorral már van, működik, én állítottam be 12 műholdra, kb 1500 adót tudok fogni. (Mint kezdő, 50 éve). Jelenleg egy STRONG SRT 4145 műholdvevőm van, amit vagy 20 éve vettem 25 ezerért, jelenleg is működik. Csupán a beltérit szeretném HD-re cserélni.
2016. jún. 2. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? 15 éve nem láttam olyan beltérit ami ne kezelné a forgatómotort. Ha pedig Diseqc szabványokat támogat, ráadásul nem értem hol kezdődik a problémád. Mind a három klasszikus szabványt támogatja, ennél több nem is nagyon van.
2016. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, az ismertetők hiányosak és szinte minden forgalmazónál más. A forgalmazók sok dologról nem tudnak felvilágosítást adni. Nagyon sok esetben a kereskedőnek fogalma sincs arról, hogy mit kérdezek.
2016. jún. 2. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már látod a DiseQc-t akkor támogatja. Még a legolcsóbb műholdas tévék is támogatják a forgatómotorokat, persze feltétel hogy a motor is DiseQc-s legyen. Antennacsatlakozás terhelhetőségével pedig ne foglalkozz, mert a szabvány az szabvány.
2016. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe: [link]
2016. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!