Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejegységet vegyek,...

Milyen fejegységet vegyek, nem igazán értek hozzá?

Figyelt kérdés

Egy 2004-es Fiat Pandába szeretnék az eredeti rádió helyére újat venni. Olyanra lenne szükségem, ami bluetooth-os is, hogy azon keresztül tudjam kihangosítani a telefont. Nem szeretnék abszolút dobozos hangzást, de semmi extra nem kell, új hansgzórókat sem tervezek venni... Találtam két szimpatikusabbat ami árban is elfogadható, nem tudom, jók-e abba a kocsiba. Nagyon nem értem, hogy adódik ez össze. :)

[link]


[link]


Az első ráadásul jobban is tetszik, mivel egyszerűbb a kinézete... :D a masodik hasznalatijaban talan colt olyasmi, higy minimum 40W-os hansgzoro kell hozza, vagy nem jo a hangzas... Gozom sincs milyen van a fiatban, sehol nem is talaltam meg ezt neten.


2016. jún. 5. 09:35
 1/3 dirtboy ***** válasza:

Ha nem akarod magad megs.opatni akkor ezeket kerüld,főleg az auna márkát.

Ha normális fejegységet szeretnél akkor.pioneer,jvc,kenwood,clarion márkák termékeit nézd.

A BT sek.viszont kb 25körül mennek,olcsóbbakban BT előkészítés van amihez drága megvenni.

2016. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem....:// Annyit pedig nem szerettem volna kiadni érte. :(( De átgondolom... Ezek hamar tönkremennek?
2016. jún. 5. 15:01
 3/3 dirtboy ***** válasza:
Nem csak hogy jó eséllyel sz ar de,minden téren hulladék,mind adás vételben,alkatrészileg,kezelhetőségileg bárhogy nézve.
2016. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!