Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt vegyek Pioneer...

Milyen erősítőt vegyek Pioneer CS-5070 hangfalpárhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok túlzottan otthon a témában. Ma rendeltem meg a hangfalakat és szeretnék vásárolni hozzájuk egy erősítőt.

(Kinéztem egy Pioneer VSX-329-et, de az olvasottak alapján ez nem túl jó választás, mivel az erősítő kimeneti teljesítménye csatornánként 105W(6ohm), a hangfalak pedig 8ohmosak.)

Azon kívül semmilyen extra igényem nincs, hogy a hangfalakat rendesen meghajtsa, csatlakoztatni tudjam pc-hez, illetve a későbbiekben rá tudjak kötni egy 100w körüli mélyládát.

Szeretnék tőletek kérni egy kis segítséget, előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 6. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"erősítő kimeneti teljesítménye csatornánként 105W(6ohm), a hangfalak pedig 8ohmosak.)"

Nem tesz semmit.

Legalább nem hajtod szét. Így a teljesítményből vesztesz egy kicsit, de más gond nincs vele.

2016. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha tudna 105 wattot, ettől függetlenül èn nagyon szeretem, wharfedale ès b&w hangfalakkal használom, szerintem szèp hangja van, nekem ettől erősebb nem kell.
2016. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet hogy mégis a vsx-et rendelem meg.
2016. jún. 7. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!