Melyik laptopot vegyem? Játékra kell.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy laptopot vásárolni. Főként játszani fogok rajta. Tudom az asztali gép jobb erre a célra, de mivel másodéves egyetemista vagyok bentlakásban, így az asztali gép jelenleg teljesen fölösleges. Tanulok rendesen igen, mielőtt még azzal jönne valaki, hogy az egyetemen nem játszani kell.


Én eddig ezt a 2-t néztem ki magamnak:

Acer Aspire V5-591G: procesor Intel® Core™ i7-6700HQ 2.60GHz, Skylake™, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB + 128GB SSD, nVIDIA® GeForce® GTX 950M 4GB, Linux, Black


tudom ez elég drága, de mivel elmarad a nyári fesztiválozásom is így az arra szánt összeget is hajlandó vagyok ebbe fektetni, ha tényleg megéri.De ennél drágábbat viszont már semmiféleképp nem akarok venni már ebben sem vagyok biztos, hogy érdemes-e ennyi pénzt kiadni rá...


a másik:


ASUS X550JX-XX129D: procesor Intel® Core™ i5-4200H, 2.80GHz, Haswell™, 15.6", HD, 4GB, 1TB, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 950M 2GB, Free DOS, Dark Gray


ez jóval olcsóbb, viszont a videokártya 2GB nem 4, ez azért nagy különbség..na meg az elsőben SSD is van! szerintetek melyik éri meg jobban?


Előre is köszi az értelmes válaszokat esetleg más javaslatok is jöhetnek!



2016. jún. 10. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó minőségi problémák miatt, mennyid van rá?
2016. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

220.000 Ft

Kb.ennyibe kerül az első laptop. Ennél többet nem is vagyok hajlandó áldozni erre a célra semmiképp.

2016. jún. 10. 17:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Pontosan mire gondolsz? Miért nem jó egyik sem? Mind2 elég erősnek számít, főleg az első, de a második is remek gép közép kategóriában!

Mindkettőn menne GTA V, Assasin's Creed-ek stb. Szinte bármi. Akkor hol a gond?(szerintem tökéletes gép nem létezik vagy ha igen nekem nincs rá pénzem)

2016. jún. 10. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

A hűtésük gyenge, nem képes elvezetni a hőt, emiatt túlmelegszi, ezért, hogy ne menjen tönkre, visszavesz a sebességéből, főleg az első, az Asus X sorozata olyan gyenge, hogy elég a sima használat és darabokra hullik.

Asus K501et nézzél, gyengébb a hardver, viszont nincs gond a hűtéssel és jobb minőségű anyagokból van, jobban bírja majd a strapát

2016. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Asus ROG G551JW-CN319D


Ehhez mit szólsz? Ennek jó a hűtése és erős gamer laptop. Az anyaga is nagyon jó állítólag. Az ára is 220.000 Ft körüli tiszta újan.

2016. jún. 11. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem ez utóbbit! :D
2016. jún. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!