Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes a wish-ről...

Szerintetek érdemes a wish-ről olcsón (40-50$ értékben) projektort venni?

Figyelt kérdés

Nem a tv-t akarom felváltani vele, csak időszakos használatra venném. Máshol ennyi pénzért nincs projektor (tudom, hogy minőségben nem ott van, mint pl. egy Sony projektor, dehát azok 200k-ba is fájnak).

Értelem szerűen csak olyat vennék, amit már mások is előttem párezren, illetve csakis jó értékeléssel rendelkezőt. Szerintetek?



2016. jún. 18. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Indok?
2016. jún. 18. 15:19
 3/12 A kérdező kommentje:
?
2016. jún. 20. 01:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Megvettem, egészen pontosan 35$-ért. Majd beszámolok róla hogy milyen, ha megjött.
2016. jún. 20. 16:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak el kell olvasni a kommenteket, sérült, hiányos, nem azt küldik, rossz minőségű, de lehet neked pont szerencséd lesz.
2016. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért én nem is beszélnék minőségről, de ezt már leírtam előbb is. Sérült, hiányos... Remélem nem lesz ilyen az esetemben, de azért nem hinném, hogy ilyen szintű luxust engednének meg maguknak. Ha mégis megtörténik visszakérem a pénzem, és kész.
2016. jún. 21. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Havernak két hétre, ma jött meg az okosórája és müxik és azt kapta amit rendelt, szerencsés volt.
2016. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy is van. Figyelni kell az értékeléseket, meg hogy hányan vették már meg előttem. Válogatni kell, mert tényleg nem minden jó. Eddig nekem szerencsére minden bejött (óra, Qi telefontöltő, kanócok, szemüveg, stb.). Pendriveokat, winchestereket nem szabad venni, mert azok állítólag nem működnek (én nem vettem, ez nem személyes vélemény).
2016. jún. 24. 13:51
 9/12 A kérdező kommentje:

Na tegnap megjött, és kipróbáltam. Egy rendes projektor méretének kb. felével rendelkezik, tehát nevezhetnénk zsebprojektornak is. Én azt vártam, hogy úgy fog melegedni, mint a grillsütő, de nem. 4 m-ről vetítve egészen nagy képet ad (kicsit nagyobbat, mint egy 105 cm képátlójú tv). Képminőség téren a leggyengébb, de egyáltalán nem érintett meglepetésként, mivel ez volt 12k, és a legolcsóbb valamire való minőségű projektor pedig 80k (tehát 6,5 ilyet vehettem volna belőle). Kompatibilitási téren azt mondhatom, hogy meg vagyok elégedve, egyedül csak telefon és tv-t nem tudtam hozzákötni (laptop, pendrive, winchester, sd, hangfalak mind jók voltak hozzá).

Nem azért vettem, hogy felváltsam vele a 400k-s tv-t, hanem pl. nyaralásnál lehet hasznát venni.

2016. júl. 6. 14:28
 10/12 Körömcsiga ***** válasza:
100%

Ezek az olcsó projik a felbontásban buták általában. 800x480 FIZIKAI felbontás alatt azonban nem igazán érdemes venni, mert csak kockák lesznek a falon :)


Eddig a wish-el én nem jártam rosszul, ha a termék nem tudja mait kell vagy sérült, akkor visszatérítik az árát. Szóval aki ezeket beírta valószínüleg nem károsult. Nekem okosóra árát adták egy az egyben vissza, mivel volt egy kis hibája (megszakadtak a hívások rajta).

2016. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!