Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Radeon HD 6970 ddr5...

Van egy Radeon HD 6970 ddr5 videókártyám, milyen tápegység kell hozzá?

Figyelt kérdés
Először egy 400W próbáltam, ugye ezen a kártyán két csatlakozó van, az egyikbe egy 6 tűs, a másikba egy 8 tűs kábel kell, ha a 6 tűset bekötöm elindul de nincs kép,ha a 8 tűset is bekötöm nem indul el és ha külön kötöm be a 8 tűset akkor sem. 550W ugyanezt végig csináltam azzal se ment, 550W egy akyga tápegység, gyanús volt, hogy rá van írva az 550W tápra, hogy Max Combined 280W. Akkor gondolom ez a táp az 550W csak 280W tud leadni. Ilyenkor mit kell tenni? Minőségi tápegység kell?

2016. jún. 23. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy 550Wattos vagy jobb táp kell, 150Wattos 8-pines és 75Wattos 6-pines PCI Express csatlakozóval. /AMD oldala/


Például egy Antec HCG-550 Plus táp jó kell hogy legyen.

[link]

A product supported (támogatott termékek) alatt ott van a te kártyád is.


Egyébként ha végig nézed ezt az oldalt: [link]

és rákattintasz bármelyikre, amelyik tetszik, ugyanott ki lesz írva, hogy támogatja-e a te kártyádat. Az 550Wattnál természetesen lehet nagyobbat venni, de jobban fogja zabálni az áramot, és nem lesz kihasználva.


Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, írj privátot


/ Ahren /

2016. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!