Milyen aktív hangfalakat ajánlotok egy házibulihoz (10-15 fő) a lehető legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Beltéren használnám őket. Azért akarom olcsón megúszni a dolgot mert nekem (és a többieknek) sincsenek nagy igényei a hangminőséggel kapcsolatban. Talán annyi, hogy hangos legyen és a basszus se vesszen el. Mivel nagyon nem értek a témához nem akarok külön erősítőt venni hanem letudnám ezt az aktív hangfallal. Mi lenne az az összeg ami alá nem érdemes menni? Milyen hangfalat vegyek? (Esetleg tapasztalatokat is írhattok)

2016. jún. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az számít, mennyien vagytok,hanem mekkora teret kell hangosítani.
2016. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 5x4-es szobáról lenne szó.
2016. jún. 26. 22:22
 3/7 A kérdező kommentje:
A Lewitz vagy voice kraft hangfalakról mi a véleményetek a 20-30k árszegmensben?
2016. jún. 27. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is most szeretnék (a PC-mhez) hangszórót venni. Én kettőre szűkítettem a dolgot, tegnap fel is tettem a kérdést, de valószínűleg senki sem hallotta a két terméket együtt így nem fogok rá választ kapni.

Dinamikus, tiszta hangzást várok el, legyen mély is, illetve nagy hangerő is.

Én e két termék között gondolkodok:


Harman/Kardon Soundsticks:

[link]

Ehhez PC kell, nincs rajta USB.


A másik egy HiFI, előnye, hogy AUX bemenet mellett USB-ről is tudok rajta zenélni:

LG CM4360

[link]


Szóval én 40 000 Ft körüli kategóriában ezt a két cuccot néztem ki.

2016. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A harman soundsticks brutál jól szól, hihetetlen, mi jön ki abból a pici dobozból, előnye még, hogy könnyű elrejteni is.
2016. júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül PA hangfalakat venni, én is elgondolkodok egy 2.1-es hangfalszettben. Nekem a 40K egy kicsit sok lenne ezért a 25-30K-s rendszereket nézegetem.
2016. júl. 4. 11:20
 7/7 anonim válasza:
Egy ilyen kis szobába egy hifi vagy egy 5.1-es rendszer is elég. Jackkel rákötöd a telefonod és igyekezz jó minőségben letölteni a számokat.
2016. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!