Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 1 gaming egér ami csak 1...

Van 1 gaming egér ami csak 1 bizonyos játéknál nem működik mit lehet tenni az optimalizálás ügyében? Mert sajnos nem értek hozzá nagyon.

Figyelt kérdés
Van 1 gaming egér ami csak 1 bizonyos játéknál nem működik megfelelően (1000mhz-en) bár én szeretném hogy ezen a szinten maradjon mert ezen volt nekem a legoptimálisabb a találat csak hát az a probléma hogy a bal egér gomb késik néha ki hagy 1 klick-et és egyenlőre nem tudom mit lehetne tenni ram bőven akad a proci 4 mag i5 de még is egy régebbi játéknál 100 a cpu (quake3) de viszont elégé érdekes hogy ha intenzívebben jumpolok és úgy shot-olok akkor kiküszöböli de 1 bizonyos idő után csak az általános szintet akarom már tartani és akkor csak csügged mit lehet tenni?

#Játékegéroptimalizáció
2016. jún. 25. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!