Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most váltottunk Diginél sdről...

Bandita17 kérdése:

Most váltottunk Diginél sdről hd boxra (Kaon Na 1410). Nem tudom átállítani a csatornák sorrendjét a csatorna listában, sem pedig törölni amiket nem használunk pl hbo-k. A tv is új samsung s5000. Azon se tudtam. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

#Digi kábel #Digi #HD box #csatornaállítás
2016. jún. 27. 22:36
 1/3 vatafak ***** válasza:
Mert nem lehet megváltoztatni. Asszem a max amit lehet tenni h kedvenceket tudsz megjelölni
2016. jún. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit féltem h ez a válasz érkezik :(
2016. jún. 29. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a szolgálató, fixen állítja be a csatorna listát. Így módosításra nincs mód. Kedvenc csatorna listát tudsz, létrehozni. És a kedvenc csatorna listában, olyan sorrendet állítasz be amit akarsz! De ezzel is van egy kis gond. Ugyanis egyes set-top-box típusoknál, egy szoftver frissítés után, újra be kellhet állítani a kedvenceket. A szoftver frissítést a szolgálató végzi, automatikusan, saját döntés alapon.
2016. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!