Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wifi eddig működött, most...

Wifi eddig működött, most nem. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
UPC -s alap routerünk van, amit ingyen adtak úgy kb. 1 éve. Eddig tökéletesen működött, gyors volt, nem volt semmi baja, de most elkezdett olyanokat csinálni, hogy egyszercsak lekapcsolódik, aztán ha úgy gondolja, visszaenged. Aztán 5 perc múlva megint. De pl. ha az ágyban fekszek, onnan tökéletes, semmi baja nincsen. Nem lett semmi beállítás megváltoztatva, nem lett a router arrébbrakva, akkor mitől lehet ez? Vagy lehet, hogy a laptop wifi adaptere offolta magát?

2016. jún. 28. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem T-comos wifirouterem van, ez is tökéletesn működött addig, amíg le nem akarta nyomatni a laptomon torkán a Microsoft a Windows10-et. Az egész Hálózati adapter összes beállítását törölte, mindezt AMD procis gépen. Úgy, hogy nekem nem kellett a Win10! Nagy nehezen sikerült (Visual Studio teljes újtatelepítésével) legalább arra rávenni, hogy a kábeles netem működjön.
2016. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmehet a Microsoft a fészkes fenébe! Ezt jól megszívták!

[link]

2016. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy így mondod, jobban belegondolva kb. azóta van, mióta win 10 et használok, de ez fel sem tűnt. Akkor a router beűllításaiban nézzek szét, vagy az egészet reseteljem?
2016. jún. 29. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a Windows10 sara. Én is próbáltam resetelni, de zóta is csak a kábeles működik, a wifi nem. Miniport drivere is hiányzik, nem tudom újratelepíteni, néztem a terméktámogatást, azzal se megy.
2016. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viperavaki3 válasza:
Nekem win10-em és tökéletesen müködik a router szóval szerintem más baja van.
2016. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki frissitett 7-ről vagy 8.1-ről és AMD procis a gépe, azt mind megszívatta ez az erőszakos cég.
2016. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!