Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC kábeltévé box használható...

UPC kábeltévé box használható máshol is?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy egy falun belül más utcában elcserélhető-e a kábeltévés upc box?

Azért mert mi minimálra fizetnénk elő tévből TrioMaxNet csomagra.

Nagyszüleim meg minimál net sok tévé csomagra. És ha kérnek még egy boxot az eltudom-e én vinni hozzám és működni is fog-e?



2016. jún. 29. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha be van állítva a parabola a műholdra rá akkor igen. Amíg fizeti/fizetitek addig egymásnak is menni fog. Bárhol van a box. De rá kell legyen kötve a parabola antennára.
2016. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

ezt tudom! DE NEM MŰHOLDAS-at hanem KÁBELTÉVÉT kérdem asz a upc a műholdas upc direct 2 külön cég külön technológia

Kábeltévénél is tudsz ilyet?

2016. júl. 7. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:

De várjunk már...

Én most vagy rosszul értelmezem... Vagy nem értem...


Mamád: Nagy tévé csomag,minimum net.

Ti: Fordítva azaz kevés tévé csomag. Nagy net.


Akkor miért akarod elcserélni? Nektek kell kisebb net és több tévé csomag? Vagy nem értem. Azért írtam amazt mert azt hittem nem upc kábeltévé van, hanem műholdas. Bár szerintem menne ott is. De nem értem minek?

2016. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel egyik tévére kellene itt is nagy tv csomag és így erne meg
2016. júl. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!