Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri ipad air 2re eredeti...

Megéri ipad air 2re eredeti tokot venni 25ezer forintert? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Vettem egy ipad air 2-t es nezegettem tokokat. Eszmeletlen dragak az apple tokok de ugyebar erre csak smart tok veheto ami magneses alapon felebreszti nyitasnal a kepernyot illetve elsotetul zarasnal. 10magnes van az ipadbe es ezeke erzekeli a tok amiben 21 magnes van. Egyreszt a kerdesem hogy ez eleg komoly techniknak tunik nem rontja el egy utangyartott tok? illetve hogy ez a magnesesseg mas elektronikai eszkozokre nincs hatassal? Emagon es egyeb helyeken mar 6ezer forintert veheto utangyartott smart tok. Nem hibasodhat tole a keszulek ? Gyakorlatilag nem smart tokot nem is talalok ra! Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Mindenkepp Case-t akarok nem Covert mert az a hatuljat nem vedi! Esetleg addig miben tarthatom?

2016. jún. 30. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima mágnesek játszanak közre lezárásnál, nem nagy technika. Utángyártott tokot pedig bátran vegyél, azért vannak. A gyári Apple tokom bőrből vannak, hamar foszlanak, elszíneződnek, garancia nincs rájuk, nem cserélik. Ezek tokok, nem kell túlhondolni, teljes nyugodalommal azt vedd, amelyik tetszik.


Forrás? Apple boltban dolgoztam, iPad tulaj voltam.

2016. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem bantja a magnes az elektronikai eszkozoket??
2016. jún. 30. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iPad + tok esetében nem...
2016. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán megéri én még régebben az ipad air hoz vettem egy erdeti apple tokot 22ezerért nagyon jó strapabiro börböl van, nem mindig az olcso a jobb
2016. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Akiknek van pénze apple cuccokra legyen a kiegészitőkre is
2016. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!