Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám kompatibilissé...

Hogyan tudnám kompatibilissé tenni a sims 2-t windows 10-zel?

Figyelt kérdés
Eddig Windows xp-t használtam, most váltottam windows 10-re, de a sims 2-vel nem kompatibilis. Amikor elindítom a játékot bejön addig, hogy család létrehozása,de utána mindig kiugrik. Benyomtam az alapjátéknál és a kiegészítőknél is, hogy a kompatibilitási problémák megoldása és látszólag megoldotta, de a játék továbbra sem működik. Egy angol nyelvű oldalon láttam, hogy valami frissítést kell rátenni a játékra, ezt is megcsináltam de továbbra sem működik. Viszont láttam, hogy mások írták, hogy ők meg tudták oldani ezt a problémát. Nem igazán vagyok otthon ezekben a dolgokban, így ötletem sincs, hogy mit lehetne még tenni.

2016. júl. 2. 15:53
 1/2 anonim válasza:

Annyit kell tenned hogy a legútóbbi sims 2-t ami fel van telepítve,annyit mondanék hogy amelyiknek be kell rakni a cd t azt kell újra telepíteni.

-vagy úgy csináld hogy egy második példányt rá telepítesz

-vagy kitörlöd a legútóbbit és azt újra telepíted

nekem az első sikerült,de nem tudom hogy neked jó lesz e

2016. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lényeg az hogy: pl. megvan neked a nagyvárosi élet és azt kitörlöd és azt újra telepíted vagy egy plusz másolatot készítesz a N.É.-ről (magyarul nem törlöd ki az első számú példányt hanem még egyszer rátelepíted)és aztán meg kicserélődik a régi az újjal. Bocsi de ennél jobban már nem tudom elmondani..
2017. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!