Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hiba van a chicken shoot 2-ben?

Hiba van a chicken shoot 2-ben?

Figyelt kérdés

A chicken shoot 2 valamelyik fórumja azt írja, hogy vannak fegyverek, amelyeket bizonyos csirkék repülve a karmaik közt visznek, pl.: puska, lézerfegyver, géppisztoly. Ilyenkor ugye le kell lőni a csirkét, amelyik ilyet visz és megkapjuk a fegyvert. Ha a fegyvert megszerezzük, akkor később jöhetnek olyan csirkék, amelyek egy zöld vagy kék dobozt visznek a karmaik közt. A doboz közepén egy fegyverfajta van, pl.: puska, lángszóró. Ezeket is fontos megszerezni a fegyver továbbfejlesztéséhez.


A probléma ott adódik, hogy a fórum azt is írja, hogy a csirkék vihetnek akár narancssárga dobozokat/csomagokat, fegyverfajtával a közepén, pedig a játékot már többször is végigjátszottam, mégis csak kék és zöld csomagos csirkéket láttam.

A másik probléma az, hogy a leírás szerint kék/zöld csomagban lehet akár lézerfegyver is (az a fegyver, amit az egyiptomi szintben szerezhetünk meg és kékes színű), pedig nekem olyan csomagot soha nem ad be, épp úgy, mint ahogyan narancssárga dobozokat sem!


Mit kell tenni, hogy adjon be ilyen hiányzó csomagokat nekem is? Még többször végig kell járni a szinteket? Vagy van valami trükk, hogy beadjon ilyen dobozokat? Nektek ad be narancssárga, vagy lézerfegyveres fejlesztőcsomagokat?

Hányadik szintekben?



2016. júl. 10. 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!