Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyes Xbox 360 játékok miért...

Egyes Xbox 360 játékok miért csak egy nyelvűek?

Figyelt kérdés
Story: Vettem 5db játékot (CoD Ghost,Skyrim,Red Dead Redemption,Saboteur,Brink) Az a helyzet hogy ezek közül a Cod, a Skyrim és a Saboteur német a Brink pedig francia. A Red Dead Redemption egyedül angol ami nekem kéne! Megmondaná valaki hogy a német és francia nyelvű játékaimat miért nem lehet átállítani angolra? Én nem tudom hogy kell átállítani vagy nem is lehet?

2016. júl. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom itt vetted Magyarországon a játékokat akkor mindegyiken kellene lenni angol nyelvnek sőt a játék borító hátoldalán fel is szokták tüntetni milyen nyelvek választhatók.

Az Xbox360 "settings"-ben ezeket állítsd be "language" Angol-ra a "Local"-t Hungary-ra.

2016. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Át van állítva minden ilyesmi! Viszont azt nem látom, hogy fel lenne tüntetve a hátoldalukon a nyelv! Képpel vagy szöveggel van feltüntetve, mert ha szöveggel akkor nem derül ki milyen nyelvek vannak benne! De az options(beállítások)-nál sem találom a nyelvet, próbálkoztam google fordítózni, de nem vittem vele semmire!
2016. júl. 15. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol vásárolsz játékokat, de amelyeket én vettem hivatalos konzol boltokban Budapesten, kivétel nélkül ott az Angol rajtuk mint elsődleges nyelv.
2016. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!