Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Olyasmi kellene ami STRAPABÍRÓ, ez a legfontosabb kritérium. Persze azért nem baj, ha a hangzása is jó, és szépen adja a basszusokat.


Vettem már rengeteg fülhallgatót, és mindegyik bedöglött. Volt olyan, hogy az 5000 Ft-os Pioneer füles megadta magát 3 hónap alatt, míg a no-name 600 Ft-os füles majdnem másfél évig bírta! De már vettem Philips, Sony, Silver Line, Samsung fülhallgatókat is, egyik sem volt hosszú életű.



2016. júl. 17. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is általában 5000körül szoktam venni fülhallgatót. Már próbáltam sok márkát, de mindegyik meghal fél év után általában. Az a baj, hogy a gagyi hangzást nem bírom hallgatni, így muszáj kicsit minőségibbet venni.

Jelenleg ilyet használok, nem rossz: [link]

2016. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon sokat számít hangzás szempontjából, hogy milyen a fülhallgató gumija, amit a füledbe dugsz. Én egy régebbi fülhallgatóm (JBL T100) gumiját használom minden fülhallgatómon, az nagyon jól "szigetel".
2016. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy vannak már olyan fülhallgatók, melyeknek a vezetékét kevlárszövettel vonják be. Melyek ezek a típusok?
2016. júl. 17. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Sennheiser CX-200-at használok már egy éve naponta. Még minden rendben van bele, bár nem rángatom, nem dobálom. Egy ismerősömnek JBL T280-as van... elég strapabírónak néz ki (alumínium ház, vastagabb lapított kábel), elég jól is szól. Azt viszont, hogy normális használat mellett meddig fog tartani senki sem tudja előre megmondani.
2016. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem írni, hogy MP3 lejátszóhoz használnám. Szóval telefonos headset-es cuccos nem kell.

Még a monitor fülhallgatón is gondolkodom. Aztán említették nekem a Xiaomi Piston 3-as típust is. Erről mi a véleményetek, vagy esetleg tapasztalatok?

2016. júl. 17. 19:10
 6/6 anonim válasza:
Na,milyet vettél?
2021. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!