Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az új Xbox...

Mi a véleményetek az új Xbox One-ról?

Figyelt kérdés
Az Xbox One S (Második generációs) megjelenik majd 2016 augusztusában, a konzolvilág honlapján láttam és jól néz ki, akik imádják az Xbox One-t, azoknak ajánlom a második generációs Xbox One S-t. Ez az új konzol fehér színű és keveset fogyaszt. A Konzolvilág.hu honlapján néztem meg, és jól néz ki, de én nem játszok ilyenekkel, csak az egyik barátom játszik vele, mert ő nagy rajongója az Xbox One-nak. Ti nektek mi a véleményetek erről ?

2016. júl. 19. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vennék, ha nem lennék hót csóró.
2016. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért beszélsz Ennyire redundánsan?
2016. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Hm, pont most indultunk volna oda húsz haverommal vásárolni (mindenkinek egyet), de ha csak ilyen pocsék reklámokat ér a termék, szerintem veszünk máshol és inkább PS4-et. Köszönjük, hogy rávezettél erre!
2016. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez reklám akart lenni akkor inkább elrettentő volt mint bátorító
2016. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csanádi Mihály ***** válasza:
Konzolvilág ricsinél láttam egy unboxingot valamint olvastam a specifikációit. Előnye: kisebb, jobb hardver, 4k, áramvonalasabb gumizott bluetoothos kontroller, nagy dinamikatartomány. Hátránya: nem annyira kényelmes kontroller mint az xbox elite kontroller, nehezebb, nincs rajta kinekt csatlakozó (kell hozzá adapter) Szerintem aki most gondolkódok abban hogy generációt vált és nem akar kinektet is venni annak mindenkép megéri. Viszont akinek már van újgenerációs konzola és mindenképp kell neki kinekt annak fölösleges.
2016. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!