Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segway-t honnan tudok kb.40k...

Segway-t honnan tudok kb.40k alatt venni ujonnan?

Figyelt kérdés
Nemsokara szulinapom lesz es a noverem felhivott. Mit kersz szulinapodra? En nem tudtam mit valaszoljak o azt mondta van egy otete a segway (cityboard, hoverboard, elektromos gordeszka stb. (rohadt sok neve van) ) azt mondta 90k. Neem tetszik de modtam h nem akarom hogy ennyit koltson ram. De azt mondta nem bajo megveszi Viszont en meg mindig ugy gondoom h ezt valahonnan olcsobban kene megvenni honnan vehetnem meg olcsobban?szi. nem baj ha piacos...

2016. júl. 21. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebayen olcsón lehet venni csak azoknak rossz az aksijuk és általában azok szokták kigyulladni és felrobbanni én ha vennék akk már normálisan vennék pont 90tol lehet kapni normalisakat
2016. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazi Segway-t sehonnan, mert az kb. a nővéred által kínált összeg huszönötszörösénél kezdődnek.

Olcsó utánzat már kapható 100 környékétől, de kb barátnő vs. guminő a minőségi különbség.

2016. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De a kérdező sztem minisegwayt akár vagy nem?
2016. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az csak annyira segway, mint amennyire az olcsó kínai sarokcsiszoló "Flex". A gyártó tulajdonneve átment köznévi használatba, az összes kétkerekű egytengelyű giroszkópos emberszéllító játékszert segway néven nevezik.
2016. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen mini segway re gondoltam bocs.de olcsobban olyat nem vehetnek 40k alatt?
2016. júl. 22. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb már leírtam h azoknak szar az aksija és azok szokták felrobbanni/ kiégni
2016. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!