Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy videomagnó kompatibilis...

Egy videomagnó kompatibilis lehet egy LED/LCD TV-vel? Ha valaki mondjuk nem DVD-párti, tehát nem akar lemondani arról, hogy videokazettára rögzítse a filmjeit.

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem TV kérdése.. hanem digitális/analóg jelforrás függvénye. Ha veszel egy LedTV-ét igényed lesz digitális adásra, mert az analóg jel nagyon csúnya ezeken a lapos TV-éken. Viszont akkor már a videód kb semmire nem jó
2016. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Használható.
2016. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Igen, valóban észrevehetően rosszabb a képminőség, de megtartottam a videomagnót (ugyan DVD-re is van már írva), mert dobáljam ki az általam, külföldi útjaim során készített úti emlékeimet (pl. München sörfesztivál).

Én szívesen nézem, Te meg dobáld ki a Tieidet, mert nem elég HD, meg full.

Nem kéne ennyire egyoldalúan nézni a világot....

2016. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek! Örülök, hogy kivitelezhető a művelet! :)
2016. júl. 22. 19:41
 6/8 A kérdező kommentje:
#4/5 válaszoló! Olyan jó volt olvasni a hozzászólásodat! Hogy őszinte legyek, én sem dobtam a kukába a videokazettáimat, pedig a mai kor mércéjével nézve ez az adathordozó elavult.. :/ Noha.. A legtöbb jó állapotban van, mivel nem néztem őket lépten-nyomon, a szalagon alig lehet észrevenni a kopást. Több olyan akad, amit 2000 környékén vettek fel Apáék. Több családi felvételt is őrzök rajtuk, és mivel a videomagnó is a mai napig működik, ha kedvem támad, lejátszom valamelyiket. :) Egy kis nosztalgia mindig belefér az időmbe..
2016. júl. 22. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Üdv. Ha van a videolejatszon euroscart dugasz és a tv-n is,akkor azon keresztül elég jó minőségben kéne menjen,meg persze a tv kepformatuman is állítani kell.
2017. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. jan. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!