Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Hifonics Zxi 4000-es...

Lacko89 kérdése:

Van egy Hifonics Zxi 4000-es erősítőm. Miért van az, hogy amikor gondol egyel letilt?

Figyelt kérdés

Hifonics Zxi4000+Pyle mélynyomó.Amikor jo akkor elég nagyot szól semmi probléma, egyszer jön egy nagyobb basszus letilt. De 1 percel előtte meg semmi probléma. A hangerot kb fele addig tekerem mint szoktam es ismét letilt.

Kikapcsolom a fejegyseget vissza megint jó. Tapkabel biztos elég, test akksitol van húzva.


2016. júl. 23. 08:11
 1/3 dirtboy ***** válasza:
talán túl melegszik és azért kapcsol le egy időre.
2016. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha 1 napig áll belök bekapcsolom feltekerem egyből képes le is kapcsolni. Szinte majdnem basszus illetve zene függő
2016. júl. 23. 14:18
 3/3 dirtboy ***** válasza:

akkor nem tudom mi nem stimmelhet,ha a hővezető paszta nem jó akkor sem kéne szerintem ilyen gyorsan kikapcsolnia.

keress egy olyan céget vagy személyt aki ingyen vagy olcsón csinál kárfelmérést,akkor megtudhatod mi lehet a gond és mennyibe lenne a javítás.

2016. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!