Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Https://www.pcx.hu/geposszerak...

Https://www.pcx.hu/geposszerako Gépet szeretnék összerakni, de csak a videókártyát és a processzort tudom hogy hogy milyet szeretnék meg a gépházat. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen alaplapot, hűtőt, hdd-t, tápegységet vegyek bele?

Figyelt kérdés

Azt is láttam hogy az i5-ös prociból is vannak drágább verziók, és a vidi kártyából is, ha valakinek ehhez kapcsolódóan is van valami észrevétele azt is szivesen meghallgatnnám.

250ezer forint-ig áldoznék rá.



2016. júl. 26. 10:26
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. júl. 26. 10:33
 2/3 anonim válasza:
Procira áldozz ujgenerációsra sokkal erősebbek k,kevesebbet fogyasztanak pl i5 6500.hozzá ha egy msi b150m pc mate ha késöbb K szériás procira cserélsz akkor msi z170 pc mate tápbol fsp hxperm 600 vagy evga supernova 650gq hozzá egy wd 1tb merevlemez ssd szerintem egyelore folosleges
2016. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vga meg szerintem evga gtx 970 10k val olcsobb ugyan olyan eros
2016. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!