Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lelassult tablettel mit lehet...

Lelassult tablettel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Lite-ról (T110) van szó, picit több, mint 1,5 éve használom és eléggé lelassult...

2016. júl. 27. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
HR
2016. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg fog segíteni?
2016. júl. 27. 17:15
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Tényleg. Ha fontos adatok vannak rajta és nem szeretnéd újra belakni, akkor van egy trükk...

Mindössze egy custom recoveryre van szükséged (CWM vagy TWRPn tök mindegy).

1. Készíts egy nandroid backupot

2. Ezután jöhet a gyalu... Wipe data, cache, dlvik cache (aza HR)

3. Restart, bootolás után beállítások helyett ismét restart recoverybe

4. Visszaállítod az elmentett backupot

5. Wipe cache, wipe dalvik cache

6. Restart és örül...

Mindened megmarad, de a sebesség mint új korában. Hogy miért, passz... De műxik.

Többféle telefonnal kipróbáltam azonos eredménnyel.

2016. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Épp az a lényeg hogy ne tölts le ilyen appokat mert azok lassítják. Mint például clean master, cm security stb. Az előző telómmal is ez volt a baj hogy én rátöltöttem ezeket és rosszabb lett mint volt. Próbáld újraindítani mert lehet hogy túl van terhelve, de ha nem segít akkor törölj le minden adatot a tabodról/telódról akkor már valószínű hogy helyreáll de ha mégse akkor már belső problémája van és érdemes elvinni egy szerelőhöz.
2016. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!