Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DJI Phantom 3 standard kamera?

DJI Phantom 3 standard kamera?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy phantom 3-at a standard verzióját, és az lenne a kérdésem hogy az mennyi a max. hatótávolsága a drónnak? Illetve az élő kamera (amit telefonon nézek) annak mennyi a max. távolsága meddig mehetek el a drónnal hogy ne szaggasson?

2016. júl. 29. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Függ a körülményektől is, de egyet mondj meg nekem előbb: miért élvezet az, hogy olyan messzire mész a drónnal, hogy már nem látod, nem tudod ellenőrizni, miért az a nagy szám, hogy minél messzebbre és magasabbra? Nekem is van drónom, fél éve használom, nem feszegettem még a határait. Fotózni szoktam vele, de nem kerültem még olyan helyzetbe, hogy 120 méternél magasabbra kellett volna mennem vele, vagy 300 méternél messzebbre. Sőt, a 300 méter már extrém, szerintem felelőtlenség. Ha csak egy helyben lehetne vele repülni, és 80 méter magasra max. az is elég lenne az esetek 95%-ában. Egyébként a Standard Phantom a leggyengébb ebben. Ha komolyabb távolságokat szeretnél, akkor az Advanced-et javaslom.
2016. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!