Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hi! Van egy hp laptopom, új,...

Moba1226 kérdése:

Hi! Van egy hp laptopom, új, win10-zel volt. Kipróbáltam, nem tetszett. Feltettem a win7-et és telepítés után nem ismer fel semmit (usb port, nincs net). Telepitő lemez nincs a laptophoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a laptopod pontos típusa ?
2016. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Győrfy Attila válasza:
Nem biosba nem csináltál semmit ?
2016. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nem véletlen volt rajta a 10. Lehet, hogy egy másik géppel lekellene töltened hozzá a hetes drivereket, valahogy telepíteni. Ha nincs működő USB, akkor marad a CD. Feltéve, hogy van benne meghajtó.
2016. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell FreeDOS-os lapost venni. Eleve Windows10-re készült, ezekre van beállítva. Ha Windows7-re vagy 8.1-re telepítesz Win10-et, beletöröl a driverekbe és a beállításokba. Hiányoznak a 7-hez trtozó beállítások és driverek. Vagyis egyet tehetsz, ha van optikai meghajtója, szerezz be Win7 CD-n, aztán keress hová a neten drivereket.
2016. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A tipusa a következő: HP 17p182ng.

Gyárilag telepitett win10 volt rajta, igy vettem. A win7-et utána telepitettem. Ha nincs más megoldás, akkor a barátnőm laptopjára töltök új, frissebb kiadású win7-et, talán azjó lesz.Ha nem,akkor drivercsomagot.Csak szerdáig kelk várnom,mert akkor lesz itt az ő laptopja.

2016. aug. 1. 21:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet a hálózatotvagy az usb portot valahogyan aktiválni a rendszerben?
2016. aug. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!