ONKYO TX-SR600E házimizi erősítőről valakinek személyes tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát kezdem azzal, hogy NINCS ilyen erősítőm, de van egy másik Onkyo-m (TX-DS575x), ami hasonló adottságokkal rendelkezik. Annyi, hogy az enyémen a B hangszórók csavarosak, 4 db digitális bemenetem van, nem 3, és van rajta Phono csatlakozás is ... bár ez utóbbi nem sok embernek kell igazán.


Azért vettem, mert imádtam azt a hangzást, amit nyújtott. Nem volt mesterkélt, nem volt dobozhangú, hanem tiszta, karakteres, részletes. Én szeretem, ha a magas jól kijön rajta és nem nyomja el a mély, és ez pont ilyen volt. Hatalmas erő van benne, megfelelő hangfallal lebontja a házat. Így a hangfal DÖNTŐ fontosságú, hogy azt kapd, amit elvársz tőle. Nekem Bowers and Wilkins van hozzá.


Az enyém már 16 éves, de még mindig kiválóan működik. Nagyon jó tulajdonság, hogy van rajta B hangszóró, ezt mi a konyhában használjuk. Ez utóbbi csak sztereó forrásnál működik, tehát 5.1-es hangzásnál nem tudod bekapcsolni. Ha ma vennék, akkor ma is Onkyo-t vennék. Talán ez mindent elmond.

2016. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Akkor szerintem nem fogok csalódni!
2016. aug. 5. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!