Van egy házimozis rádió erősítőm: PIONEER VSX 424 K, ami nem úgy működik, ahogy szeretném. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Két hete csúcsra járattam sztereó üzemmódban, azóta úgy szól, mint egy zsebrádió. A hangfalak nem sérültek, a membránok nem repedtek, épek.
2016. aug. 4. 19:09
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

Pontosan mi az hogy úgy szól mint egy zsebrádió? Nincs rajta basszus és magas, vagy a hangereje akkora?

HDMI, optikai, spdif, vagy analóg bemenetről? Esetleg mindegyikről? Minden kimenet? Mind a 6?

Ezeket jó lenne tudni hogy esetleg valami közelítőlegeset mondjunk, de szerviz lesz a vége.

Egyébként lehet resetelni az egészet, most nem emlékszem hogy milyen gombkombival, de a googléban megtalálod.

Volt hogy pajón az segített.

2016. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne, ha körülírnád, mit jelent az, hogy zsebrádió.
2016. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval a basszus elszállt szerintem. A közép és a magas szól nagyjából, de úgy mint ha egy vödörből szólna.
2016. aug. 6. 20:36
 4/5 Zzzoli ***** válasza:
A hangfalak biztosan jók? Kipróbáltad más jelforrással? A hangszórón az nem látszik kívülről ha tönkremegy, megszakad, leég.
2016. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot. Szétszedem a hangfalakat és megnézem, erre nem gondoltam.
2016. aug. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!