Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Audioengine A5+ típusú PC...

Kohy kérdése:

Audioengine A5+ típusú PC hangfalról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne hogy akinek ilyene van annak mik a tapasztalatai vele. Olyanok válaszát is várom akik kicsit jobban belemélyedtek a témába és tudnak érdemleges információval szolgálni az ügyben.

Otthoni zenehallgatásra keresek pc hangfalat, ha más terméket tudok javasolni azt is szívesen meghallgatom.

(Főleg olyan érdekelne ami rock/metal zenéknél jól teljesít)



2016. aug. 7. 12:20
 1/3 anonim válasza:

szerintem túl van hypeolva


kicsi a mérete, ettől ne várj sok mélyet. Nem úgy szól, mint egy hifi, tehát nem a mély meg a cincogás van kihangsulyozva, hanem éppen hogy ezek nincsenek kihangsulyozva, ezért önmagától a közép részek lesznek hangsulyosak.


szerintem creative t40-et vegyél.

2016. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából engem zavar is ez a túlzásba vitt mély dolog mivel főleg metál zenét hallgatok és ezek a tuctucra gyártott hangfalak(belépő kateg=túlnyomott basszus hogy a sok igénytelen ámuldozzon) nem feltétlen a legjobbak nekem mivel lejesen elnyomják a középtartományt.

Amúgy kicsit utánnaolvastam és A2+-t vettem mivel abban van beépített DAC, kicsit furcsáltam is hogy ebben meg nincs...

2016. aug. 20. 13:31
 3/3 anonim válasza:

miért kéen bele neked beépitett hangkártya?


beletesznek valami filléres cuccot és elkérnek érte plusz 10-20 ezret


az modnjuk tény, hogy ez a szokványos AC97 meg realtek hangchipek, ami be vannak épitve a mai számitógépek 90%-ba elég gyengék.


De most pl én nekem van egy ESI Dr. DAC Nano, ami egy kis filléres dolog (20ezer volt tán) és bár jobb a hang, de ezen felül csak annyi előnye van, hogy zenei alkalmazásokban ASIO dirveren keresztül is megy és akkor nagony kicsi a késés.


mert alap esetben windowsban directsoundon keresztül jön a hang és ott több száz ezredmásodperc a késés, ami mondjuk igen zavaró, hogy rögzitesz valamit.

2016. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!