Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one-on tudok játszani...

Xbox one-on tudok játszani úgy, hogy a gép otthon van, én távol otthonról a play anywhere funkció segítségével?

Figyelt kérdés
Tehát,h pl. külföldön vagyok és csak a kontrollert,meg egy notebookot viszek magammal.

2016. aug. 7. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A "play anywhere - játssz bárhol" nem szó szerint azt jelenti ami a fordítása. Annyit jelent, hogy ha megveszel egy play anywhere funkcióval ellátott játékot (amiből még egy sincs, de hamarosan több megjelenik majd pl Forza, Gears) akkor egy vásárlással megkapod PCre és Xboxra is és a mentés is közös. Tehát ha van egy géped amin elfut a játék akkor igen játszhatsz vele, de nem az xbox fogja otthonról futtani.
2016. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ és olyan funkciója nincs az xboxnak,h streameli a képet egyik készülékről a másikra? :D
2016. aug. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!