Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert nem ugy teljesit az uj...

Daaw kérdése:

Miert nem ugy teljesit az uj laptop ahogy kellene?

Figyelt kérdés

Kb masfel hete vettem es Acer Aspire ES1-531-c40r tipisu laptopot. Alapbol linux linpus volt rajta, feltelepitettem 2 informatikus segitsegevel egy windows 8.1 et feltelepitettuk az adott driverekkel, egyszer nemvolt hang egyszer volt (valamennyi ki es bekapcsolas utan). A touch pad is neha ugralt, a 360 keppontos filmeket akadozva nagyon lassan jatszotta le, letoltottem egy 128 mb vidivel mukodo regi jatekot ugralt a kijelzo, mintha nagyon gyenge lenne a gep. 64 bites minden szoval nem az lett elnezve. Mire feltudtunk rakni a linux helyett windowst addigra letelt a 3 nap, es ezekkel az indokokkal elkuldtem szervizbe. Valaki tudna valami pozitivat mondani ezugyben?

A valaszokat elore is koszonom! ;)


2016. aug. 9. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Acer... érdekes módon egyik Lenovom sem volt gyárihibás, úgy tűnik, a tied az.
2016. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Három hete vettünk a gyereknek hasonló árban egy Lenovo Idaeapad 100-at, FreeDos-szal. Auchan akcióban (18% kedvezmény) 65 ezerért. Most már rajta van a 8.1 és semmi baja, kiválóan működik. A én három éves Lenovom is kifogástalanul működik.

Ennek se kellene ilyen rossznak lennie, gyárihibás lehet, a legjobb lenne, ha cserélnék, mert ha már új korában ilyen, mi lesz később?

2016. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha máskor lapost veszel, akkor olyat, amelyiken csak FreeDos van, nem pedig Linuxosat.
2016. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Epp ezaz, a 8 eves fujitsu siemensem 1/4 ennyi tudassal gyorsabb
2016. aug. 9. 14:27
 5/8 anonim válasza:

Szerintem csak bénák vagytok.

2 informatikusnak 3 napig tart feltenni egy Windowst?

Ki tudja mennyire van az összegányolva.

2016. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nemtudnak vele mit kezdeni a szervizbe, megcsinalnad nekem? :)
2016. aug. 9. 15:55
 7/8 anonim válasza:

Persze.

Óránként 5 ezerért vállalok ilyesmit.

2016. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ha veletlen ugy kapom vissza ahogy nekem nem megfelelo, mert teis ha utanna nezel 2 perc alatt megtudod hogy azert ezen a laptopon lehet csinalni egy ket alap dolgot amit eddig nemtudtam vele csinalni. En kifizetek neked 5 ezret, mert ha ertedz hozza akkor annyi ido alatt fellehet telepiteni es drivereket felrakni. Sot meg egy ebedre is meghivlak amennyiben a megfeleloen fog mukodni. Es en halal komolyan mondom... Ha gondolod uzenetbe kuldd el a szamod. Bp
2016. aug. 9. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!