Miért nem lehet Xbox-on Maestro kártyával fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés adott. Nem fogadja el a Maestro kártyát. Van valami kiskapu, vagy megoldás?


Köszi.



2016. aug. 11. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A Maestro kártyák közel sem olyan elfogadottak online fizetésnél, mint a Mastercard és a Visa. Van ahol elfogadják, de sok helyen meg nem. Ráadásul nem is feltétlen alkalmas az adott Maestro kártya online fizetésre.

A válasz adott. A megoldás: Mastercard vagy Visa kártya.

2016. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Abban még tudsz segíteni, hogy hogyan zajlik az a folyamat amikor én Maestroból akarok Mastercardot csinálni? Lehetséges?
2016. aug. 11. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én K&H banknál vagyok, és ez miatt igényeltem Mastercard hogy tudjak Xbox store vásárolni kényelmesen és egyszerűen.

Szóval bemész a bankba és igényelsz másik kártyát ami mastercard-os, és 1-2 hét múlva megjön a bankhoz a kész kártya, és újra el kell menned bankba hogy átved utána élvezheted. :)

2016. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!