Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ilyen lassú a laptopom?

Miért ilyen lassú a laptopom?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a terméket vásároltam meg nem olyan régen. Azt vettem észre, hogy néha eszméletlenül lassú. Tegyük fel, MesterMC-t szeretném futtatni rajta, hogy játsszak, ami azért lássuk be, annyira nem nagy grafikaigényes játék, mégis eszméletlenül laggosan fut rajta. A böngészők is elképesztően akadoznak rajta néha. Nem sok program van rá feltelepítve, sokat már így is letiltottam, a sok hülyeséget, amit gyárilag rápakoltak, és indításnál automata elindultak (Microsoft OneDrive stb..)

Vírusírtó ESET 9 van rajta, böngésző Google Chrome.

Windows 10 fut rajta.

Mit tehetnék. Az olyan válaszokat, mint "dobd ki a kukába, és vegyél egy normálisat", kérem nem megemlíteni, sajnos nem mindenki engedheti meg magának hogy 200-250 ezres gépet vegyen. De nem hiszem,hogy annyira szemét dolgokból lenne ez összerakva. Valamit lehet tenni, vagy szokjak hozzá, hogy ilyen szerencsétlenül működik?



2016. aug. 11. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=_-MSXUztwM0


Komolyan egy ilyen játék ilyen teljesítménnyel tudna futni ezen a gépen?

Intel Pentium N3700 van ebben, 1,6 Ghz

2016. aug. 11. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is olyan rossz gép, de tippem sincs hogyan lehetne megtalálni a hibát. Talán az interneted a lassú...próbáld ki máshol. Közvetlen net, vagy wifi? Haladj módszeresen.
2016. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:

anélkül hogy a linket megnyitottam volna: [link]

(az n3700-nak a gpu-ja is jobb egy kicsivel.)

te is utólag kérdezel,130-ért már vehettél volna faxa i3-as notit.

töröld a vírusirtót mert az is fogja a géped.

és igen,teljesítmény szempontjából sok-sok éve elavult proci ez amelynek egyetlen pozitív tulajdonsága hogy csak 6 wattot zabál.mégis mit vártál?

2016. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 banan01 válasza:

1 vacak a net vagy indítsd újra a routert

2 azonnal induló programok ellenőrzése (franc se tudja miket töltöttél le a kívánatos programmal)

3 segédprogram hiánya

4 valamilyen "vírus"

5 szakember segítsége

2016. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

". Az olyan válaszokat, mint "dobd ki a kukába, és vegyél egy normálisat", kérem nem megemlíteni, sajnos nem mindenki engedheti meg magának hogy 200-250 ezres gépet vegyen."

Egy használt üzleti célú gép fele ennyiért jobb lett volna, az újak közül pedig a Dell Inspiron 5558 vagy Fujitsu A514

A Mincecraft javaban van írva, az a processzort használja inkább, nem a videokártyát,a processzor pedig lassú ebben a laptopban, Windowsos tabletekben van hasonló

2016. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szántóvető ***** válasza:

pár napja nézegettem kínai cuccokat: [link]

ez az olcsó kütyü nem nagy szám,de a benne lévő atom proci nem rosszabb mint ami a te teljes értékű notidban van.

hát igen,80e körül már találtál volna használt üzleti notit amit használni lehet normálisan.de 130e ezért az asusért rossz vicc :(

2016. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!