Táblagép vagy telefon?

Figyelt kérdés

Kérdeztem valamikor hogy milyen Tabletet vegyek aztán újra amikor vissza küldtem az Asus-t ami 2 giga rammal rosszabb volt mint a régi 1 gigás gépem. Most viszont már a telóm sg 3 neo is lassulgat öregszik. És most nagy dilemmában vagyok hogy már egy jobb telefont vegyek vagy ez jó még hordozható, ha bárhol megnéznék valamit a neten, mert az egy tábla géppel nem egyszerű pláne ha nem sim kártyás de az nem is kell hogy az legyen. Tablettal meg filmzenék, youtube, net ami kell, de laptop meg nem kéne, bőven jó nekem a tablet.

E kettő között gondolkodom Samsung A5 telefonnak vagy szintén samsung tab A tablet nek. A telefon viszont nem biztos mármint nem ragaszkodom ehhez. Hallottam olyat róla hogy akad néha a menüje de talán már azt egy frissítéssel javították. Olcsóbb kategóriából akartam mindenképp egy ujjlenyomat olvasósat, de a legolcsóbb márka "nélküli" nem tudom mennyire megbízható bár ezek is bejönnek valakiknek, működik és kész. Na rövidre zárva tablet vagy teló és telefonban ha valaki tud jobbat hasonló áron ami ujjlenyomatos akkor ajánljon nyugodtan ugyan így táblagép et is akár.



2016. aug. 12. 18:22
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy van-e számítógéped, ha nincs, és nem akarsz se azt, sem laptopot, akkor elgondolkoznék a tableten, de csak ha a telefon még bírja a nyúzást. Ha a telefon már a végét járja, én a helyedbe beújítanék, hiszen telefonon is rengeteg dolgot lehet már csinálni, amit eddig inkább tableten lehetett a képernyő végett. Ha jól láttam, a te kiszemelted 5 colos. Nekem 4 colos telefonom van, és ezen szoktam filmezni, bár engem nem zavar, hogy kicsi a kijelzője. Barátnőmnek 5 colos telefonja van, ő kényelmesnek találja azt a képernyőméretet filmezéshez. Úgyhogy itt igazából az a kérdés, hogy beéred-e a kisebb képernyővel (persze ma már nagyobb kijelzős telefont is kapni). Ha nem ragaszkodsz feltétlen a minimum 7 colhoz, akkor telefon. De ez csak az én opcióm, én így tenném.
2016. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Én is a telefon mellett fogok dönteni eddig úgy néz ki mert most nagyon vacakol. Van egyébként számítógépem de játszani nem játszok egy éve, ha meg netezek arra ott a telefon.
2016. aug. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!