Ladislaus433 kérdése:

Tudnatok swgiteni mit kell vennem a TV-mhez hogy tudjam nezni digitalisan az m4 csatornat?

Figyelt kérdés
Vettem egy LG tv-t de sajna nincs benne hozza antenna /dekodee hogy nezzem az m4et. Jll gondolom hogy dvb t tuner kell vegyek? Milyet? Nagyreszt az m4 erdekelne hd-ban ha mar a tv-m tud hd-t.naagyreszt forma1 miatt. Elofizetest nem akarok... Az ingyenes foldfelszini hd adashoz milyen dekoder kell es hol tudnam megvenni legolcsobban/?koszi!
2016. aug. 20. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
LG tv-t, de pontosan melyik modelt és kábelen, műholdról, vagy földi adóról szeretnéd nézni. A használatiban nincsen ezekről említés?
2016. aug. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha új TV-t vettél és Magyarországon vetted, akkor van benne DVB-T és mpeg4 kompatibilis. Csak egy antennára lesz szükséged.Próbálkozhatsz valami szoba antennával is, de egy tető antenna lenne az igazi.
2016. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lg 40lf63 van a tv.m dobozara irva. A lehetoblegolcsobb modon szeretnem az m4et HD ban nezni. Ehhe eleg lenne egy tetoteri antenna?mindigtv lefedetrseg oldalan elvileg van lefedettsegem. A teto antenat sima koax kabellal kossem ossze a tv vel?koszi mindenkinek
2016. aug. 20. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuner MPEG-2/4 DVB-T (HD)


Viszont nem tudom hogy van-e kártyafoglalat a hátulján.

[link]

Nézd meg hogy a feldő széles nyílás van-e a tiéden.

Mert ha nincs, akkor sak az ingyenest tudod fogni, a fizetőshöz box kell.

De amúgy az ingyenest egy tetőantennával simán viszi.

2016. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig tv-t tudod nézni rajta. Én a régi kettes antennát kötöttem rá. A honlapon megnéztem merre van az adó és arra forditottam. Tökéletes. De nem kell más semmi hozzá, dekóder se.
2016. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összes új gyártású tévében van Magyarországon beépített tuner, csak antenna kell hozzá, vagy ha van kábeles neted, a Telekom hoz modemet és mgy vele a netes IPTV.

A régebbi a tv, akkor kell hozzá antenna és set top box. Az ingyenes MindigTv-ben benne van az M4 is.

2016. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összekötöd a tv-t a set top box-szal smart kábellel és a megfelelő antennával, aztán futtasd le a csatornakeresést. Meg fogja találni.
2016. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!