Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok nekem abban segíteni?...

Hambi20 kérdése:

Tudtok nekem abban segíteni? Hogy van nekem egy JVC KD-971 BT Autó fejegységem, és az a gondom vele ha bluetoothon keresztül csatlakoztatok egy telefont, és ha valaki hív, a hangerő maxon van, egyszerűen nem tudom lehalkítani.

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy a telefonon (lehet) kell álítani a hangot?
2016. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Nem mert azon is levvan halkítva,meg másik teloval is próbáltam és ugyan úgy maxon van,kicsit idegesítő,meg pláne akkor ha valaki hív meg lehet ijedni hirtelen.REMÉLEM TUD VALAKI SEGÍTENI?!
2016. aug. 21. 13:49
 3/3 anonim válasza:

Sajnos nekem is hasonló a problémám, évek óta. A fejesen elkezd ordítani az alap csengőhang mikor hívnak, hiába van halkra véve a csengőhang is és a zene is. Lassan úgy érzem, hogy az lesz a megoldás, hogy ha magát a hívásokat kapcsolom ki, elvégre ez a kérdés is megváloszalatlan közel 8 éve.

Azért remélem valaki aki tudja a megoldát, leírja nekünk, ezért is írok ide! :)

febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!