Tudnátok lineklni olyan laptopot (használt) ami az alábbi játékokat elvinné?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olyan használt laptopot keresek ami nem olyan drága,de azért ezeket a játékokat lag nélkül elviszi: GTA5,Sims4,Metin2 Akár facebook hirdetést is linkelhettek! 2 órát kerestem,de semmi értelmeset nem találtam.Olyan 40e ft korul! Köszi

2016. aug. 21. 19:55
 1/7 troyx válasza:
Szia nekem van egy laptopom már nem használom, mert gépre cseréltem, de nagyon jól működik és amiket felsoroltál játékok azok mennek rajta. Talán a GTAV nem biztos, de elég erős laptop ha esetleg érdekel akkor írj bátran. :)
2016. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Metin2-t bármelyik gagyi elviszi, de a GTA5 az teljesen más kategória. Arra nagyon ütős gép kell.
2016. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
GTA V-öt 40 ezres laptop nem fogja futtatni, maximum ha azért ilyen olcsó, mert nem működik
2016. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es esetleg Sims4?
2016. aug. 21. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Sims4-et talán elviszi, annak is kisebb a gépigénye: CPU 2.0 GHz, 2 GB RAM, 128 MB videokártya...


Viszont a GTA V: 4 GHz CPU, 8GB RAM, 2GB videokártya kell, ami elég komoly.


Egyáltalán nem lehet egy kalap alá venni a GTA V-öt és a Metin2-t, ami egyébkénr 1GB RAM-al és 64MB-os vidokártyával simán elfut...


Amúgy nézzél szét a jófogáson, és ragaszkodjál ezekhez a paraméterekhez, máskülönben csúnyán át fognak vágni... Minimum a Sims4 gépigényét állítsd fel a minimum határnak.

2016. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jófogáson úgymond "kalap szart" árulnak 40-50 e Ftért. 1-2GB rammal felszerelve.
2016. aug. 21. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
40 ezerért ne várjál másra... Az 1-2 GB RAM-al meg elfut a Metin2 és a Sims4..., amit akartál. Jobb gépet nem fogsz ennyiért kapni, még használtan sem.
2016. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!