Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a laptopomnak?...

Mi lehet a baja a laptopomnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Regi laptop Windows xp fut rajta. A probléma a következő: Fut minden viszonylag normálisan rajta ahogy eddig is, viszont kb. 3 napja a legvaratlanabb pillanatban total befagy. Ennek semmi előjelet nem adja csak hirtelen befagy. Ilyenkor egyedül a lekapcsolo gombra reagal semmi másra. Ha visszakapcsolom meg gyakorlatilag "elfelejti" felismerni a wifi kártyát amirol evek ota netezek. Külső vifi kartyarol van szo. Ha kiveszem a kártyát es vissza rakom az kb 90%-ban segit, de neha csak az ha a progijat ujra telepitem. Ezt sem tudom mitol van, de ez sztem nincs összefüggésben azzal h random lefagy. Mi lehet a gond?

2016. aug. 21. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit h 3 virusirtot futtattam át és nem talált rajta vírust egyik sem. +takarío progikkal is attakaritottam.
2016. aug. 21. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha XP fut a gépen akkor nagyon elavult egy notebookod lehet, cseréld le egy i5-re vagy tedd fel a Windows 10-et
2016. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom h elavult, irtam is fentebb. Csak xp megy el rajta de nem ez volt a kerdes..
2016. aug. 21. 22:27
 4/5 szántóvető ***** válasza:
akkor tedd újra az xp-t és driverezd fel,ha szerencséd van működni fog.ha nem akkor hardveres gond lesz.
2016. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom. Pendrive-rol ugyanugy lehet telepiteni mint cd-rol?
2016. aug. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!