Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb digitális...

Melyik a legjobb digitális fényképezőgép?

Figyelt kérdés
45 ezer Ft-ig .
2010. ápr. 20. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minőséget akarsz ennyiért, akkor Olympus, Cannon jöhet szóba, típust nem nagyon tudok mondani.
2010. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont kb. ennyi pénzért a Fuji FinePix S5600-at tudnám ajánlani. Nagyon jó kis gép, sok beállítással, hobbifotózásra tökéletes, bár nekem pár év után az esti szobai fényviszonyok között auto módban már nem csinál annyira éles képeket, mint az elején.


Ha igazán jót szeretnél, akkor Canon EOS, de az már egy másik árkategória. :)

2010. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Fuji FinePix S5700-am van és meg vagyok vele teljesen elégedve =) 1-2 évvel ez előtt volt olyan 50.000-60.000 Huf között és nem bántam meg hogy meg vettem =D
2010. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem a Cyber-shotok igen jók. Barátaimnak fuji, benq, panasonic van, nekem meg Sony Cyber-shot. Igaz, hogy már régi, de még mindig jobb képeket csinál, mint az övék.

Sony DSC-W330B. Ezt én megvenném :) Vagy ezt: Sony DSC-W310B.

Ha nem profi fotózásokra kell, ezek tökéletesen megfelelnek.

2010. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!