Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Telekom szokott kedvezményt...

A Telekom szokott kedvezményt felajánlani ha fel akarom mondani? Esetleg érdemes lenne Digire váltani?

Figyelt kérdés

Nálunk csak Telekom, meg a Digi érhető el.

Jelenleg a Telekomnál van VDSL internetünk, meg IPTV-nk. 30 Mbites net meg Családi+HD díjcsomag, alap vezetékes telefonnal.Ez így 10 ezer forint havonta.

A Diginél is TV+Internet+Telefon csomagot néztem ki. DIGITV + DIGINet 200 + DIGITel200 2 év hűséggel, plusz kérnék mellé HBO SuperPak-ot az HBO GO miatt. Így 7850 Ft lenne. Szerintetek érdemes váltani? Megbízható a Digi internet meg TV szolgáltatása?



2016. aug. 26. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható. De bunkók és tudatlanok az ügyintézők.
2016. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lefedettség fuggő. Mindenhol van ahol a telekom, van ahol a digi, van ahol a upc,stb szar. Ha van ismerős a közelben, akinek szintén digije van, érdemes kikérdezni a véleményüket. Mennyire stabil, mennyi az a bizonyos internet(garantált) sebesség.

Mi is Telekomnál vagyunk nagyjából már vagy 5-6 éve, abszolút stabil, 6 év alatt maximum kétszer volt nagyobb leállás, max havonta szokott lenni 2-3perces karbantartás,semmi más leállás.

Azonban hozzánk is kb fél éve jött a digi, egész városba(Érd). Rengetegen váltottak,mivel internet ügyben tízszer annyit megkapnak fele annyi árért mint a telekomnál. Rokonoktol is csak a jót halljuk. Fél év van még a jelenlegi hűségidőböl, és azonnal váltunk mi is digire.

2016. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem a Telekomnál nem a szolgáltatás minőségével van a gond, hanem az ügyfélszolgálattal. Állandóan túlszámláznak, ezeket többször jeleztem már nekik, de ezekre nem válaszolnak, meg volt már, hogy rossz címre postázták a válaszukat mert véletlen összekevertek valakivel. Plusz alapból elég drága az egész, meg a 30 Mbit is néha karcsú már, főleg 5 Mbites feltöltéssel.

Ezekért akarok váltani. Itt is nemrég lett kiépítve a Digi. Addig a Telekom volt.

2016. aug. 26. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

MAXIMÁLIS SÁVSZÉLESSÉG:

500 / 200 Mbit/s

GARANTÁLT SÁVSZÉLESSÉG:

200 / 50 Mbit/s

E-MAIL FIÓK:

3 x 30 Mbyte

WEBTÁRHELY:

30 Mbyte

4 500 Ft/hó


Ez hűség nélkül. Eléggé megéri. De Diginél a telefonos ügyintézést ajánlom, mert az e-mailessel jól befürödtem..

2016. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!