Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valakinek Xbox One Vezeték...

Van valakinek Xbox One Vezetékes Controllere PC-hez? Ha ezt veszem pc-hez a sima vezetékes 360as joy helyett lehet kompatibilitási gondom? Használja itt valaki és ha igen mondana róla pár szót?

Figyelt kérdés

Pl nagyon érdekel hogy ugylátom micro usb kábellel csatlakoztatom szóval annak a joy oldalánál nem hal meg a csatlakozója, nem fog lötyögni vagy kiesni idővel?


[link]



2016. aug. 27. 11:59
 1/2 Rolfus ***** válasza:
Én ritkán mondjuk ,de használtam így a One-os controllerem. Igazából amelyik játék támogatja az xbox 360-as kontrollert az ugyanúgy felismeri.
2016. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rolfus ***** válasza:
Azt meg kifelejtettem ,hogy az az usb-től függ ,hogy lötyög e majd benne vagy sem. Ugyanis nekemis van olyan microusb-m ami kicsit lötyögött benne de!! az se esett ki és olyan is van ami meg beleszorul és alig lehet kiszedni. (csak az túl rövid volt a játékhoz kb 10cm)
2016. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!