Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX ONE refurbished vélemények?

XBOX ONE refurbished vélemények?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, gyengébb mint a rendes konzol vagy mondjuk a ONE S? Megéri a pénzt vagy inkább a normálisat vegyem?
2016. aug. 31. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Öcsém egyik cimborája olyan üzletben dolgozik, ahol ilyeneket is árulnak. Jókat hallottam róla. Ha nem most vettem volna gépet, beruháznék egyre.

Amúgy, mivel üzletben veszed, 3 nap elállási jogod van. Hazaviszed, kipróbálod, ha nem tetszik, akkor vissza viszed azzal, hogy nem vagy vele megelégedve. Vagy az üzletben mondd, hogy ott ha lehet tesztelnél egy ilyet, mert nem mered csak úgy hazavinni.

2016. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

"Amúgy, mivel üzletben veszed, 3 nap elállási jogod van."


Ne álmodj ha ébren vagy.

2016. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Vettem már 45000 Ft-os hangfal szettet 3000-ért 😉 (szarul írták ki)

A vevőnek jogai vannak. Csak ismerni kell és tudni kell használni.

2016. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A vevőnek jogai vannak. Csak ismerni kell és tudni kell használni."

Vannak.

Csak pont ilyen 3 napos nincs.

2016. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A különbség a refurb és a sima gép között annyi, hogy a refurbnak volt valami baja amit a gyártó kijavított és újra hivatalosan eladja. Olcsóbb és 1 év garancia van rá a gyári 2 év helyett. Kicsomagolva, ránézésre, használatra semmi különbség nincs az új és eközött. Nem hallottam hogy gond lenne vele, maguk az XOk is híresen megbízhatóak, ha tönkre is szokott menni valami az a kontroller.


Tehát az alap és a refurb gyakorlatilag ugyanaz. Az S az egy már egy felújított, kisebb model. Hogy melyiket veszed az csakis pénztárcától függ (akarsz-e két év garit pl). A sima modeleket már nem fogják gyártani, hamarosan csak S lesz. Emiatt azok olcsóbbak és a refurbok még olcsóbbak. Ha nem cipeled össze-vissza akkor a sima model is biztos jó neked.

2016. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem refurb van és meg vagyok vele elégedve. Karcmentes állapotban hozta a futár minden tartozékkal együtt csak épp 1 év garival és olcsóbban. Goldolom bekulázott valami benne nagyon hamar, kicserélték a hibás alkatrész (mint amikor elromlik a pc) és ujra eladják. Ha esetleg a külseje megviselt, akkor kicserélik azt is újra, hogy tökéletes állapotban legyen. Ha konkrét kérdésed van válaszolok.
2016. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg tudnátok mondani ilyen áruházakat vagy web áruházakat ahol ezek a felújított Xbox One-ok olcsók?
2017. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#1 Válaszoló ez az üzlet amit említettél melyik?
2017. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!