Vettem egy Blupunkt led tévét, aminek katasztrofális a hangja, fejhallgatón keresztül meg még inkább. Nagymama így hallgatná, rosszul hall, tehát létkérdés, hogy hangos legyen. Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagymamát is tedd katasztrófálissá, egálba lesznek.

Csak azt nem irtad hogy mi a probléma.

2016. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vidd vissza
2016. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Osynho ***** válasza:
Volt nekem is egy Blaupunkt tv-m, az is botrányosan szólt. Megoldás az lenne (ha a füles kimenet is gagyi), ha a digitális kimenetről vennéd le a jelet.
2016. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van usb kimenet a tv-n akkor be kéne szerezni egy jó usb-s fejhallgatót. Abban az esetben a tv-nek köze sem lenne a hanghoz, ellentétben a jack-es csatlakozókkal, mert azok még analógok. Ha szar a kimenet, szar a hang.

Szóval kell egy USB-s füles/fejhallgató.


Viszont csak egy kis tipp, ha legközelebb tv-t veszel !szerintem! érdemesebb lenne egy márkásabbat, pl smasung, lg, panasonic. Ezek tényleg minőségiek, jó sok gari van rájuk és alkatrész is bőven van a javításhoz

2016. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy hibáztam már a vásárlásnál, de ez most már mindegy, szeretném megoldani a problémát.


Köszönöm az ötleteket!

2016. szept. 2. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!