Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az az eszköz ami egy kis...

Mi az az eszköz ami egy kis doboz és ha beledugsz pendrive-ot és összekötöd a tv-vel akkor lehet rajta filmet/sorozatot/videót nézni (ami rajta van a pendrive-on)?

Figyelt kérdés
Vennék egyet apámnak (szülinapjára) mert ugyan felismeri a tv a pendrive-ot de igen kevés fájlformátumot tud. Az egyik infótanáromnak volt ilyen, de nem vagyok vele jóban :D. Kb mennyibe kerül és milyen néven keressek rá?

#USB #pendrive #HDMI #mediabox?
2016. szept. 4. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan mint a memóriakártyánál az USB olvasó, nem? Legalább is nekem ilyen van, én ezt teszem a tv-be, és ezen keresztül filmezek. Így néz ki:


[link]

2016. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez konkrétan egy kis doboz volt ami lejátszotta ami rajta volt. ez amit meg linkeltél meg csak adatot tárol
2016. szept. 4. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem fogja a kompatibilitás-problémát megoldani.

Homebox, MiniPC, Tv stick, Mediabox, Android médialejátszó és hasonló neveken árulják őket

2016. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát na jó persze hogy adatot tárol de ha bedugom a memóriakártyát az olvasóba (én benne is tartom, sosem veszem ki), és az olvasót a tv-be, akkor le is játssza :) ilyet is vehetsz ha nem lesz meg amit keresel, erre is ugyanúgy lehet filmeket zenéket képeket pakolni mint pendrive-ra gépen keresztül és tv-ben lejátszani
2016. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

" Asztali multimédia lejátszó "

ilyen néven találtam meg amit kerestem. ezek közül mi a jó (ami nem apple tv)?

2016. szept. 4. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írta már valaki, attól, hogy veszel egy ilyet, nem oldódik meg a kompatibilitási probléma. Ez nem adattároló-függő, hanem a TV nem képes azt lejátszani. Ne vedd meg, mert csak pénzkidobás.
2016. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem pont az a médialejátszó lényege hogy a rajta lévő rendszerről viszi át a képet a tévére? Ergo amit a rajta lévő Linux/Android/Windows támogat, azt le tudja játszani, így azt is amit a tévé nem.

Külön fel van tüntetve a leírásában milyen fájlokat támogat.

2016. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!