Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fülhallgatót ajánljátok?

Melyik fülhallgatót ajánljátok?

Figyelt kérdés

az elvárásaim, hogy legyen (árhoz mérten) jó minősége és basszusa (legyen karaktere)


max 15k forintot vagyok hajlandó költeni rá, és csak fülhallgató!



2016. szept. 7. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy JBL J33-at használok, Black Friday-kor vettem 10e Ft-ért, sajnos ahogy elnézem már 15-16e Ft-ért megy.(amit egyébként megértek)


Egyébként sok mindent nem tudok mondani róla, azon kívül hogy eszméletlen jó, és a basszusa is rendkívül kiemelkedő.

2016. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy nekem rettentően nagy pozitívum, hogy a kábele semmilyen úton-módon nem "bogozódik", nekem majdnem 1 év alatt, egyszer sem bogozódott, nem kellett soha szenvednem vele.
2016. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem egy sol republic alap fülesem van. (amit küldtem linket az előző generáció) én akciósan vettem 5ezerért, de meg vagyok vele elégedve. 1 év után is működik. igaz a fehér már kicsit piszkos, de ár-érték arányban szerintem elég jó. adnak hozzá vagy 4db gumiharangot is.

2016. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen Sennheisert válassz. Nem próbáltam a világ összes fülesét ugyan, de van kettő is a családban és szerintem nagyon-nagyon jók.
2016. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!